Pradžia · Apie GASGAS · TM Racing ISTORIJA ... · Apie Hyosung · Apie ZongShen · Apie SteelMate · Kontaktai · Drakonai Racing Team
Navigacija
Pradžia

GasGas Enduro motociklai
GasGas Trial motociklai
TM Racing motociklai
HYOSUNG produktai
ZongShen Produktai
HiSUN produktai

Best-Grip spygliai
SteelMate Moto signalizacijos
Šalmai
Niche medžiaginiai krepšiai
Plastiko bagažinės
Akiniai ir pirštinės

Cilindrų remontas

Kontaktai

Paieška
e-parduotuvė

Pasisveikinimas
UAB "Drakono Ratai" - Įmonė, importuojanti motociklus, keturračius (ATV), UTV; aksesuarus: šalmus, bagažines, signalizacijas, atsargines dalis. Taip pat užsiimame remontu, priežiūra, nuoma, didmenine prekyba, motociklų transportavimu. Gamintojai: GAS GAS, TM Racing, HYOSUNG, ZONGSHEN, HSUN (HISUN), NICHE, STEEL MATE, ASIAWING MOTORS ir k.t.

2013.11.19

Skelbiama akcija išankstiniam dyglių užsakymui:

Kaina 1,5 Lt perkant virs 1000vnt, 1,6Lt perkant virs 600vnt, 1,7 perkant virš 400vnt, 1,8 Lt - 300vnt; kiti 2,00 Lt su PVM.

rakto įsukimui arba išsukimui kaina 14 Lt su PVM

Daugiau informacijos apie reikalavimus/rekomendacijas padangom:

http://www.drakonoratai.lt/lt/readarticle.php?article_id=106

http://www.drakonoratai.lt/lt/downloads/Best_grip_lentele_v1.pdf

 

Pristatymas per 2 savaites.


2012.21.18
Gavome Best-Grip spyglių batams. Kodas 3000, kaina 55 LTL.http://www.best-grip.com/eng/calzatureantiscivolo.asp

http://www.best-grip.com/eng/montaggio_calzature.asp


2012.02.20
 pristato patentuotus, greitai ir lengvai įdiegiamus bei pašalinimus, važiavimui ant ledo skirtus, dyglius. Šis produktas buvo sukurtas remiantis paprasta idėja, kuri padarys perversmą ir supaprastins bet kokio sudėtingumo situaciją po kojomis.


DYGLIŲ TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS

BestGrip dygliai gali būti įdiegiami į bet kurias naujas ar naudotas padangas, vikšrus ar batus, net jei nėra tam skirtų skylių. Gali būti naudojamos įprastos visureigių ar sniegui skirtos padangos. BestGrip dyglių įdiegimui specialisto įsikyšimas nėra būtinas. Dyglių diegimą naudojant paprastą, greitą ir ekonomišką įrangą gali atlikti pats vartotojas. Placiau skitykite: Best-Grip spygliai


2011.11.11

Startavo žiemos išpardavimas. Visom sandėlyje esančiom prekėm taikomos maksimalios nuolaidos. Specialaus pasiūlymo teiraukitės elektroniniu paštu informacija@drakonoratai.lt arba telefonu: +370 613 60216.


2010.12.18
Prisrtatom nują paslaugą - cilindrų remontą.

Nikelio silicio karbido danga ženkliai pagerina cilindro paviršių. Šios kompozitinės dangos sluoksnis tolygiai padengia cilindro paviršių ir suteikia jam iki 10 kartų didesnį atsparumą dėvėjimuisi, geresnį šilumos laidumą, mažesnę trintį (dangos paviršius geriau sulaiko tepalą, pagerina tepimą). Visos šios savybės prailgina cilindro tarnavimo laiką ir padidina variklio galią. Daugiau >>>


2010.09.27
Nors ir sezonas į pabaigą, tačiau kaip byloja patarlė "geriau vėliau negu niekada" skubame pasiūlyti kokybiškus ir tvirtus medžiaginius kelioniniu krepšius motociklams, motoroleriams ir keturračiams. Produktų gama plati, nuo kelioninių galinių krepšių iki pašiltinimo rankoms ant vairo, nepraleidžiant krepšių ant bako bei kuprinių. Gamintojo prekinis ženklas NICHE - po juo ir kainorastis su nuotraukom.

2010.07.26
Senos signalizacijos jau baiginėjasi (paskutinius vienetams taikoma spec. kaina), tačiau tai tik į gerą! Nes mes gavome naujų puikios kokybės STEELMATE signalizacijų. Daugiau info rasite parsisiuntę failą pagal šią nuorodą: STEELMATE Signalizacijos.

2010.06.11
Skubu pranešt, jog gauta nauja siunta. O joje ilgai lauktos didžiosios bagazines ir linksmieji šalmai - katiliukai. Kainos ir nuotraukos pasiekiamos su šią nuorodą =>>

2010.05.31

Images:  HYOSUNG_ LOGO(hor2)_white_small.jpg     Malonu pranešti gerą naujieną: Šiais metais buvo peržiūrėta Hyosung atsarginių dalių kainų politika ir... atsirado puiki glimybė sumažinti kainas.

    Dar viena gera žinia - kolegos Amerikiečiai padarė puikų atsarginių dalių puslapį - katalogą, siūlau palankyt: Hyosung Motors America Part Catalogue (naudokite Internet Explorer).
    Kita naujiena: nežimiai pasikeitė motociklų ir keturračio kainos.

2010.05.18
Images: ZongShen.jpg
    Smagu pristatyti ZongShen gamintoją ir jo motociklus, kurie iš kitų mūsų rinkoje paplitusių Kinijos produktų išsiskiria kokybe ir išbaigtumu. Nuoroda į ZongShen motociklų aprašymus su kainom >> .

2009.11.25
"Ruošk ratus žiemą". Mūsų krepšelis pasipildė Mobil tepalais ir NGK žvakėm. Kainos: Tepalai - žvakės 2010. <Atnaujinta 2010.05.18>
Puslapis 1 iš 2 1 2 >

reklama
Drakono Ratai © 2008-2011